Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Na kontaktoni

Përpikëri Mold Co., Ltd

Address: Block A1,B1,D2, Qiang Rong Dong Industrial Zone,Jiu Wei Village, Xi Xiang Town, Bao An, Shenzhen, China

Wechat

1#:13670186698

2#:vv13590411200

Skype

1#:jet-xie

2#:vinsion.zhao

telefon

(+86) 0755 2785 3810

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne


WhatsApp Online Chat!