Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Përpikëri Mold Co, Ltd, është një ISO 9001, kompani në pronësi private, është e vendosur në qytetin Shenzhen të Kinës, ne kemi rreth 60 të punësuar. Mold Përpikëri është një profesionist fixtures prodhues, ne ofrojmë ndeshjeve të sakta për pjesë të automobilave, makina, pajisje, linjë prodhimi etj, ne kemi qenë të angazhuar në këtë sektor prodhimit që nga viti 1989. cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe shërbime të shkëlqyera janë ato që kemi fituar klientët tanë "besnikëri. Ne ju mirëpresim për të shqyrtuar mundësitë në të ardhmen.

WhatsApp Online Chat!