Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Точност мувла копродукции, Ltd е на ISO 9001 сертификат, приватна компанија, се наоѓа во Шенжен град на Кина, имаме околу 60 вработени. Деликатност Калап е професионална производител тела, ние нудиме прецизни тела за автомобилски делови, машини, апарати, производство на линија и слично, ние сме биле ангажирани во овој сектор на производство од 1989 година со висок квалитет, конкурентна цена и одлични услуги се она што ние се заработени на нашите клиенти "лојалност. ние ви посакам добредојде да се истражуваат можностите во иднина.

WhatsApp Онлајн Chat!